CTU CRM yazılımı

CTU CRM Yazılımı


İlk müşteri temasından teklif hazırlamaya, siparişin teslimine kadar tüm satış sürecini online yönetin.

Müşterilerinizle İlgili Her Şey:
Birlikte iş yaptığınız tüm kişi ve şirketleri kaydedin. İletişim bilgileri, satış detayları, geçmiş siparişler gibi önemli bilgilere her yerden anında ulaşın. Satış politikanızı oluşturun ve gelecek planlarınızı yapın.

CTU - CRM Programı

Görüşme Notları ve Aktiviteler:
Müşterilerinizle yaptığınız tüm görüşmeleri kaydedin, şirket içi haber akışında yayınlayın. Notlarınıza fotoğraflar, sözleşmeler ve çeşitli dosyalar ekleyin. Ekibinizin yaptığı bütün işleri takip edin. Hangi müşterinin hangi aşamada olduğunu izleyin ve yönlendirin. İş akışı sayesinde stratejinizi daha kolay oluşturun. Zaman yönetimini daha iyi yaparak harcadığınız zamanı kısa yoldan kazanca dönüştürün.

Etiketler:
Müşterilerinizi etiketlerle belirli gruplara ayırın. Aynı etikete sahip kişi ve şirketleri listeleyin, aradıklarınızı daha kolay bulun.

Satış Süreci Yönetiminde Bir Bakışta Tüm Satışlar Önünüzde:
Satış aşamalarınızı tanımlayın. Tüm satışları aşamalarıyla birlikte kuşbakışı olarak izleyin. Satış aşamalarını kolayca güncelleyin.

Müşteri Adayları:
Potansiyel müşterilerinizi değerlendirin, nitelikli gördüğünüz müşteri adayları için satış potansiyeli belirleyin, takip etmeye başlayın.

Teklif ve Sipariş Yönetimi:
Hızlı teklif ve sipariş yönetimi ile bütün kontrolü elinize alın. Müşterileriniz için oluşturuğunuz teklifleri taslak olarak kaydedin, tamamlandığında teklifinizi tek tıkla gönderin, teklifler üzerinde revizyon yapın yada tek tıkla siparişe dönüştürün. Siparişe dönüşen teklifleri hazırlanma aşamasından teslimata kadar takip edin.

Ürünleriniz için Stok Takibi:
Satış yaparken ürünlerinizin stok durumunu kolayca kontrol edin. Stoğu azalan ürünleri anında farkedin, zamanında tedarik edin, satış fırsatını kaçırmayın.