Şantiye Takip Programı Duyuru/Uyarı/Bildirim Uygulamaları

CTU Duyuru/Uyarı/Bildirim Uygulamaları


Hatırlatma Servisi

Duyuru sistemi sayesinde firma genelinde yada şantiye bazlı duyurular yapabilirsiniz.
CTU hatırlatma servisi ile birlikte, Araçların kasko/sigorta, muayene, bakım bildirimleri, şantiyelerdeki stok/depo uyarıları, satın alma prosedüründe talep-satın alma bildirimleri, personel yönetiminde yeni giriş yapan personel yada çıkış verilen personeller gibi alanlar, şantiye puantaj uyarıları, finans modülünde çek/senet uyarıları ve bakiye bildirimleri bulunmaktadır.
Bu uygulamalar sayesinde bütün şantiyelere çok kısa bir sürede bilgilendirme ya da uyarı gönderilebilir ve firmanız üzerinde tam hakimiyet sağlayabilirsiniz.

CTU, hatırlatıcılar, gerçek zamanlı performans göstergeleri ve grafik destekli analizlerin yer aldığı yönetim paneli sayesinde iş süreçlerine tam bir denetim sağlar. Güçlü, kullanımı kolay ve dinamik kurumsal yönetim paneli, SQL veritabanından anlık verileri okuyarak, kullanıcıların herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç duymaksızın çalışmalardan haberdar olmasını sağlar.

* Bu modül yöneticilerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilebilir, esnek ve özelleştirilebilir bir şekilde tasarlanmıştır.

Projelerinizin yönetiminden, şantiyelerinizdeki stok/depo ve malzemelerine kadar her şeyi anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.