CTU ERP yazılımı ile şantiye takibinizi kolaylaştırın!

CTU ERP Yazılımı


CTU ERP, makina parkı, personel yönetimi, stok kontrolü, satın alma prosedürü, evrak ve envanter yönetimi gibi bir çok özelliği bir araya getirmiş komplike bir sistemdir. Şantiyeleri olan yada çoklu işletme yapısına sahip firmalar için hazırlanmıştır.
Modüler yapısı sayesinde diğer iş alanlarında faliyet gösteren firmalar için kolayca entegre edilebilir bir sistemdir.

Şantiye Yönetim Yazılımı

CTU ‘nun amacı şirket işleyişinin hızlandırılması ve verilerin sağlıklı bir şekilde ulaşması ile birlikte istenildiği anda her kademeden erişilebilirlik sağlamak ve bütün işleyişinin denetimini kontrol etmektir. Sistem hiyerarşisi, aşağıdan yukarıya doğru işleyecek şekilde hazırlanmıştır.

Firmaya bağlı şantiyelerden/bölgelerden başlayarak en üst kademeye kadar bilgi ve istatistik akışını sağlar. Sistem modüler olarak hazırlanmış ve her firmaya uyarlanabilir halde tasarlanmıştır.
Kullanıcı dostu olan sistem, mümkün olduğunca basitleştirilmiş ve kullanan personeli yormayacak şekilde düzenlenmiştir. İş sözleşmelerinden proje yönetimine, imalat takibinden yaklaşık maliyete kadar zaman ve dikkat isteyen en önemli konularda bile saniyeler içerisinde erişim, analiz ve raporlama imkanına sahip olursunuz.

araç yönetiminde sadece aracın plakasını girmek yeterlidir. Marka, model ve diğer özellikleri makine parkından otomatik olarak gelmektedir.

Bir diğer örnek verecek olursak personel işlemlerinde sadece kişinin TC kimlik numarasını girmek yeterlidir. Erken uyarı sistemleri ile kasko, sigorta, araç muayenisi gibi durumlar 30 gün önceden uyarı vermek suretiyle kullanıcıyı bilgilendirmektedir.
Kullanıcı, şantiye sınırlaması yada kullanıcı,şantiye başına ücret yoktur!

CTU - ERP, firmanıza ait şantiyelerinizin takibini internet erişimi olan her cihazdan anlık olarak takip edebilmenizi sağlar. Şantiye takip programları arasında kullanıcı dostu arayüzüyle bir adım öndedir.