CTU Office

CTU Office ile iş akışı Yönetimi


CTU Office, projeleri, görevleri, belgeleri, iş akışlarını,toplantılarınızı ve etkinliklerinizi tek bir platformda yönetebilmek için gerekli tüm özellikleri bir araya getirir.

Projelerinizin ve işlerinizin durumunu ve ilerlemelerinin özetini gösterir. Böylece neler olup bittiğini hızlı bir şekilde öğrenebilir, daha hızlı ve daha iyi kararlar alabilirsiniz. Böylece hangi noktalarda müdehale etmeniz gerektiğine ve zaman yönetimini efektif kullanmanıza olanak verir.

CTU Office size iş akışlarında kontrol sağlar, projelerinize çalışma alanlarınıza ve ilerleyişlere hakim olmanızı sağlar. Süreli süresiz iş ekleme ve görevlendirme yapabilirsiniz. İlerleme takvimini kontrol edebilirsiniz.

Takvim, etkinliklerinizin ve toplantılarınızın gündeminin planlanmasına izin verir ve ayrıca görevlerinizi ve kilometre taşlarınızı tarihleri ve bitiş tarihlerini gösterir. Bunun da ötesinde, Google Takvim ile de entegre edilebilir!

E-postalarınızın doğru projeler ve istemciler içinde sınıflandırılması dahil, tüm bilgilerinizin entegre edilmesini hiç düşündünüz mü?
Böylece normal e-posta istemcinizde onları aramak için zaman harcamanıza gerek yok. E-Maillerinize CTU Office içinde göz açıp kapayıncaya kadar erişebilirsiniz!
Gelişmiş raporlama servisi sayesinde istediğiniz her bilgiye istediğiniz ayrıntılarla sahip olabilirsiniz.