Şantiye Takip Programı Genel Bakış

Şantiye Takip Programı Nedir? Nasıl Çalışır?


CTU, ERP çözümleri, makina parkı, personel yönetimi, stok kontrolü, satın alma prosedürü, evrak ve envanter yönetimi gibi bir çok özelliği bir araya getirmiş komplike bir sistemdir. Şantiyeleri olan yada çoklu işletme yapısına sahip firmalar için hazırlanmıştır.
Modüler yapısı sayesinde diğer iş alanlarında faliyet gösteren firmalar için kolayca entegre edilebilir bir sistemdir.

Şantiye Yönetim Yazılımı

CTU ‘nun amacı şirket işleyişinin hızlandırılması ve verilerin sağlıklı bir şekilde ulaşması ile birlikte istenildiği anda her kademeden erişilebilirlik sağlamak ve bütün işleyişinin denetimini kontrol etmektir. Sistem hiyerarşisi, aşağıdan yukarıya doğru işleyecek şekilde hazırlanmıştır.

Firmaya bağlı şantiyelerden/bölgelerden başlayarak en üst kademeye kadar bilgi ve istatistik akışını sağlar. Sistem modüler olarak hazırlanmış ve her firmaya uyarlanabilir halde tasarlanmıştır.
Kullanıcı dostu olan sistem, mümkün olduğunca basitleştirilmiş ve kullanan personeli yormayacak şekilde düzenlenmiştir. İş sözleşmelerinden proje yönetimine, imalat takibinden yaklaşık maliyete kadar zaman ve dikkat isteyen en önemli konularda bile saniyeler içerisinde erişim, analiz ve raporlama imkanına sahip olursunuz.

araç yönetiminde sadece aracın plakasını girmek yeterlidir. Marka, model ve diğer özellikleri makine parkından otomatik olarak gelmektedir.

Bir diğer örnek verecek olursak personel işlemlerinde sadece kişinin TC kimlik numarasını girmek yeterlidir. Erken uyarı sistemleri ile kasko, sigorta, araç muayenisi gibi durumlar 30 gün önceden uyarı vermek suretiyle kullanıcıyı bilgilendirmektedir.
Kullanıcı, şantiye sınırlaması yada kullanıcı,şantiye başına ücret yoktur!

Sürekli yenilenen ve gelişen CTU, farklı talep ve ihtiyaçlara hızlı ve efektif çözümler sunarak kullanıcısını yormadan memnun etmeye devam eder. ERP ve CRM yapısını bünyesinde bulunduran sistem kullanım konusundaki basitliği ile rakiplerine oranla bir adım öndedir.

CTU ile projelerinize ait tüm bilgiler tek bir sistem üzerinde yönetilebilir olmaktadır.

WEB TABANLI
CTU, tümüyle web tabanlıdır. Kuruluşlar aralarındaki bilgi transferini, coğrafi sınırlardan bağımsız, yetkilendirme ve güvenlik altyapısı güçlü bir ortamdan kolaylıklar yaparlar.

REVİZYON TAKİP VE ONAY SİSTEMİ
CTU, revizyon, onay ve yetki takiplerinin sağlıklı bir şekilde yapılabileceği bir dosya paylaşım altyapısı sunmaktadır.

GELİŞMİŞ TEKNİK ALTYAPI
CTU gelişmiş teknik özelliklere sahiptir: Periyodik Yedekleme Güvenlik Kontrolleri Upload/Download İzleme Revizyon Kontrolleri Doküman Ön İzleme Otomatik Güncelleme Uyarıları Dosyalar Üzerinde İç İletişim Notları

KONTROLLÜ DOKÜMAN PAYLAŞIMI
CTU, proje tarafları arasındaki dosya paylaşımında e-posta limitlerine ve dağınıklığına takılmadan kontrollü doküman dağıtımı sağlamanın temel aracıdır.

HIZ VE GÜVENLİK
CTU klasik FTP paylaşım yöntemlerinin çok ötesinde hızlı, güvenli, kesintisiz ve tek seferde birden fazla noktadan erişime olanak sağlar.